טרצו אפוקסי

איכות – עמידות – עיצוב
ציפוי טרצו אפוקסי יוצר שכבה אחידה במראה, בתוספת גובה ומשקל מינימליים.
א.נ.א פרויקטים מיישמת את צביעת האפוקסי בשלל מבנים: מפעלים, מעבדות, מגרשים, חניונים, מרכזים מסחריים ועוד. העבודה נעשית בליווי מלא, משלב בחינת העיצוב ועד לצביעה בפועל.

במה שונה טרצו אפוקסי מפתרונות אחרים? טכנולוגיית טרצו אפוקסי משלבת עיצוב מרשים ועמידות גבוהה. צביעה זו מעניקה פתרונות אשר צבעים אחרים אינם יכולים לתת כגון:

עיצוב יוצא דופן
טרצו אפוקסי הוא נגזרת של צבע אפוקסי ומביא איתו את כל התכונות המיוחדות יחד עם עיצוב יוצא דופן. ניתן לקבל שלל עיצובים ללא כל מגבלה הנדסית. בתכנון נכון אפשר יהיה ליצור הפרדה בין מתחמים שונים באותו משטח, ליצור את לוגו החברה ולקבל נראות ייחודית ומרשימה.

איטום מושלם ובידוד אקוסטי
צביעה באמצעות טרצו אפוקסי מעניקה משטח רצוף נטול תפרים. התוצאה היא איטום מושלם שלא נותן לנוזלים או חומרים מזהמים לחדור אליו. בנוסף, צבע האפוקסי מעלה את רמת הבידוד האקוסטי בחלל. תכונות אלו הופכות את הפתרון לאידאלי עבור אולמות תצוגה, חניונים, מפעלים ועוד שלל מבנים.

ניצול אידאלי של השטח
צביעה בצבע אפוקסי מוסיפה למשטח לא יותר מ-20 מ"מ גובה. הדבר מאפשר לנצל את המבנה בצורה הטובה ביותר וליהנות מגובה מקסימלי. המשקל של הצבע מינימלי גם הוא ונתון זה מהווה יתרון משמעותי בכל הנוגע לצביעת חניונים ומבנים רבי קומות.

דילוג לתוכן