ציפוי אפוקסי לבתי מלון

ציפוי אפוקסי לבתי מלון

אורח הנכנס לבית־מלון מצפה לגלות חלל מעוצב, אסתטי ונקי. הרצפה היא חלק עצום ממראה החלל, ובחירה נכונה של סוג ונראות הרצפה יביא לשביעות רצון של האורחים. הבחירה הטובה ביותר תהיה התקנה של רצפה בציפוי אפוקסי, ואנו נשמח להסביר לכם למה.

התקנה מהירה וקלה

ישנם כמה וכמה יתרונות משמעותיים שאותם מביאה רצפת אפוקסי בבית־מלון. ראשית, מדובר ברצפה שהתקנתה נחשבת למהירה ביותר. הציפוי למעשה מורכב על גבי רצפת בטון קיימת כשהוא במצב נוזלי. כלומר אין צורך בהתקנת רצפות בודדות. בתוך יומיים תהיה לכם רצפה חדשה, חלקה ומבריקה.

אפשרויות עיצוב רבות

יתרון מרכזי נוסף של רצפת אפוקסי לבתי מלון, הוא שניתן לעצב אותה במגוון צבעים וגימורים. תוכלו להתאים את הציפוי לסגנון המלון בצורה הטובה ביותר. הרי חלק חשוב מהצלחתו של בית־מלון הוא מיתוג מדויק ומראה אטרקטיבי.

תחזוקה קלה ונוחה

בית־מלון שאינו נקי לא יזכה לביקורות משבחות מצד האורחים, אך אל חשש, שכן ציפוי אפוקסי לבתי מלון הוא קל מאוד לניקוי. מאחר ומדובר במשטח חלק לגמרי שאינו סופח נוזלים. ניתן לנקות את הרצפה גם עם חומרי ניקיון בסיסיים ביותר. בניגוד לרצפות אחרות כמו שיש או פרקט, רצפת האפוקסי אינה דורשת תחזוקה טרחנית וייחודית.

עמידות שאין לה תחרות

בבתי־מלון, בייחוד באזור הלובי, ישנה תנועה ערה כמעט בכל שעות היום, והאורחים נכנסים עם מזוודות ועגלות שעשויות לפגום בשלמות הרצפה. עם ציפוי אפוקסי ללובי בבתי מלון הרצפה תישאר שלמה וחפה מנזקים לאורך זמן. האפוקסי ידוע כחומר עמיד במיוחד מפני שריטות או חבלות, גם אם נגררות עליו מזוודות כבדות. בטווח הארוך יתרון זה יחסוך לכם הוצאות משמעותיות על תחזוקה ותיקונים. כמובן, שיש לכך גם יתרון אסתטי גדול, שכן הרצפה תיראה כמו חדשה בכל עת.

שמירה על בטיחות האורחים והעובדים

לבית־המלון יש אחריות לשמור על הבטיחות של כל הנפשות השוהות בו. רצפת אפוקסי לבתי מלון תסייע לכם לשמור על הבטיחות הודות למספר מאפיינים: ראשית האפוקסי מונע החלקות. שנית, מדובר בחומר העמיד לחום וחסין כנגד אש.

רצפת אפוקסי לבתי מלון

אנחנו חברת א.נ.א פרויקטים נותנת שירותים בתחום ריצוף וציפוי אפוקסי, צביעה, מיקרוטופינג, הכנות לאפוקסי ומלווה את לקוחותיה משלב התכנון ועד לקבלת התוצאה הסופית הטובה ביותר למבנה ולבקשת הלקוח. עבודות אפוקסי דורשות ניסיון רב, מקצוענות ונכונות להשיג את התוצאה המושלמת.

אנא פרויקטים - לוגו
ציפוי אפוקסי לרצפה
ציפוי אפוקסי לבית מלון
תוכן עניינים
רצפת אפוקסי
דילוג לתוכן