ציפוי אפוקסי למשרדים

ריצפת אפוקסי למשרדים

ריצוף אפוקסי הוא שיטה מבוקשת מאוד בשנים האחרונות בתחום הבנייה במגזר העסקי, המסחרי וגם בתחום הבנייה הפרטית. בבתי עסק רבים בוחרים בשיטה זו לאור היתרונות והמראה של ציפוי זה. משרדים הם סביבת עבודה המשדרת הרבה יותר מתחום עיסוק. משרד יכול לשדר יוקרה והצלחה באמצעות העיצוב החיצוני של החלל, הריהוט, פריטי האומנות על הקירות, חפצי הנוי ומשטח הרצפה. סביבה המשדרת חשיבות לאסתטיקה יוצרת תחושה של מקום בעל ניסיון, יכולות וביטחון. כשמדובר במשרדים המראה יכול לעשות את ההבדל ולגרום ללקוחות לרצות להיות חלק מההצלחה. בעלי עסקים משקיעים לא מעט בעיצוב המשרדים כיוון שהם מודעים לכוח הרושם הראשוני ולתחושה שיוצר מקום מטופח. בשנים האחרונות יש לא מעט השקעה בעיצוב הרצפה ובבחירת החומרים שייצרו מראה מבריק, מרשים, נקי ומהודר. כדי להשיג זאת, הדרך הטובה ביותר היא לבחור ציפוי אפוקסי למשרדים, אשר מבטיח מראה מושלם לאורך זמן.

יוקרה ועמידות לאורך זמן

במשרדים שבהם יש תנועת לקוחות רבה, ובעיקר במקומות שבהם תנועת הלקוחות מתקיימת לאורך כל היום, יש חשיבות רבה בדאגה לרצפה נקייה, מבריקה השומרת על מראה אסתטי לאורך שעות ללא צורך לבצע ניקיון לאורך היום כשהמשרדים מצויים בפעילות שוטפת. רצפת אפוקסי למשרדים ניתנת לבחירה בצבעים רבים ושונים ובמגוון עיצובים בהתאם לקו העיצובי שבחרתם למשרד. כול גוון ניתן לבחירה בכול משטח, וניתן לשלב מספר גוונים בחללים שונים. היתרונות בבחירת רצפה כזו מבטיחים מראה מבריק, נקי, מהודר וללא שריטות, גם במקומות שבהם יש תנועת גלגלים ושחיקה כמו: חניונים, בתי מסחר, מרכולים וקניונים.

משטח מזמין, משתלם ועמיד

ציפוי אפוקסי למשרד אומנם נראה יוקרתי, אך הוא משתלם בהרבה מדרכי ריצוף אחרות וניתן להתקנה מהירה. את הציפוי האפוקסי יוצקים על הרצפה הקיימת או על בטון כשהוא נוזלי, ולכן גם אם המשטח המקורי אינו חלק, שרוט או לקוי, הדבר לא יורגש ולא ייראה בתוצאה הסופית כשהנוזל יתייבש. יתרון נוסף של סוג ציפוי זה הוא מהירות ההתקנה, שאינו מצריך זמן רב ומאפשר לצמצם את זמן העבודה למינימום, נתון חשוב כשמדובר על משרד פעיל באופן יום־יומי. המשטח נראה איכותי, אינו גורם להחלקה, ניתן לניקוי בכול דרך, עמיד בפני פגעי הזמן ואף שומר על הריצוף או על הבטון המקורי המצוי מתחתיו.

לבחור במקצוענים

כשמדובר על בעלי עסקים שההשקעה בהקמת המשרד כוללת עלויות גבוהות, הבחירה ברצפה מסוג זה מאפשרת חיסכון לאורך זמן. כשבוחרים בשיטת ריצוף כזו, חשוב שהחברה שתבצע את העבודה תעשה זאת במקצועיות ובאחריות. חברת א.נ.א פרויקטים היא בעלת ניסיון רב בשיטת ריצוף זו, ציפוי אפוקסי לבטון ולכול משטח במהירות ובאיכות ללא פשרות. החברה מלווה את לקוחותיה משלב התכנון, דרך ההתקנה המקצועית עם הציוד המקצועי והמתקדם ביותר ועד לסיום המוצלח לשביעות רצון המזמינים.

רצפת ציפוי אפוקסי למשרדים

אנחנו חברת א.נ.א פרויקטים נותנת שירותים בתחום ריצוף וציפוי אפוקסי, צביעה, מיקרוטופינג, הכנות לאפוקסי ומלווה את לקוחותיה משלב התכנון ועד לקבלת התוצאה הסופית הטובה ביותר למבנה ולבקשת הלקוח. עבודות אפוקסי דורשות ניסיון רב, מקצוענות ונכונות להשיג את התוצאה המושלמת.

אנא פרויקטים - לוגו
ציפוי אפוקסי לרצפה
רצפת אפוקסי למשרדים
תוכן עניינים
רצפת אפוקסי
דילוג לתוכן