ריצוף וציפוי אפוקסי לבית

אם אתם מעוניינים לרצף את רצפת הבית מחדש או שאתם בונים בית מהיסוד ומתלבטים לגבי הריצוף, כדאי שתשקלו רצפה המצופה באפוקסי. זהו חומר שלא תמיד חושבים עליו כשמתלבטים לגבי ריצוף ביתי, אך בהחלט מומלץ לעשות זאת. מדובר בחומר בעל יתרונות רבים שיעניק לביתכם מראה ייחודי ומלוטש. הנה כל הסיבות שבגללן כדאי לכם להתקין רצפה מצופה באפוקסי בבית.

הרצפה שלכם תמיד תיראה חדשה

היתרון הגדול ביותר של רצפת אפוקסי הוא החומר החזק שממנו היא עשויה. כשמשקיעים בריצוף חדש אנו רוצים להיות רגועים ובטוחים שההשקעה שלנו תשתלם לזמן ארוך. האפוקסי הוא חומר חזק בצורה יוצאת דופן, הרבה יותר מפרקט או רצפות שיש למשל. תוכלו להתנהל בבית בחופשיות וללא חשש שהרצפה תינזק ותאבד מאיכותה או צורתה. אם יש ילדים או בעלי חיים בבית, זוהי הבחירה המושלמת שכן האפוקסי עמיד לשריטות, קילופים ושפשופים. כמו כן, מדובר בחומר עמיד במיוחד למים שאינו סופג אותם כלל. זאת בניגוד לרצפת פרקט למשל הסופגת מים ומתנפחת בעקבות זאת, כך שצורתה נפגמת.

התאמה לכל עיצוב

בסופו של דבר בבחירת כל אלמנט לבית אנו מסתכלים גם על הנראות שלו. ציפוי אפוקסי מאפשר התאמה לכל סגנון עיצובי שאותו אתם אוהבים. אין גבול לדוגמאות שניתן ליצור באמצעות החומר הזה, כך שניתן לתת להשראה וליצירתיות מעוף באופן חופשי. גם מנעד הצבעים גדול ואין כל סיבה להתפשר על עיצוב שאינכם מרוצים ממנו בזכות זה. תוכלו לבחור בצבעים ניטרליים לעיצוב יותר מודרני ומתוחכם. לעומת זאת תוכלו לבחור בצבעים חמים ודוגמאות קלאסיות לעיצוב בהשראה כפרית. אם מתחשק לכם להתפרע עוד יותר, תוכלו לבחור בצבעים עזים או דוגמאות מפתיעות למראה אקלקטי וייחודי.

לא תצטרכו לעבוד קשה בניקיון

לצד חשיבות האסתטיקה של הרצפה, ישנה גם חשיבות הניקיון. בעוד שישנן רצפות הדורשות שימוש בחומרים מיוחדים, רצפת האפוקסי אינה דורשת זאת מכם כלל וכלל. מדובר ברצפה קלה ביותר לניקוי, זאת בזכות הגימור החלק שלה והעמידות הגבוהה שלה. אין צורך להתאמץ בטאטוא לכלוך מבין חריצים, לרכוש חומרי ניקוי ספציפיים או לגרוף את המים במאמץ. רצפה זאת מאפשרת ניקוי כמעט ללא מחשבה המקצר עד מאוד את זמן העבודה.

בטיחות היא המפתח

יש הנוהגים לחשוב שרצפת האפוקסי היא חלקה במיוחד, כך שהיא מסכנת את בני הבית בנפילות. אולי עובדה זו הייתה נכונה בעבר, אך כיום זה ממש לא המקרה. למעשה, רצפה זו בטוחה מאוד ובצורתה המודרנית היא אפילו מונעת החלקות. כמו כן, אם יש למשל ילדים קטנים בבית הנוטים ליפול בעודם עושים את צעדיהם הראשונים, האפוקסי הוא חומר המונע זעזועים ואינו קשיח ומסוכן כמו רצפות שיש. כמו כן, מדובר בחומר עמיד עד מאוד לחום, כך שהוא מגן על בני הבית גם במקרה של שריפה חלילה. אם אתם רוצים לחוש ביטחון מלא, רצפת אפוקסי היא הבחירה הנכונה עבורכם.

עכשיו כשברורות כל הסיבות לבחירת רצפת אפוקסי לפנים הבית, עכשיו הגיע לבחור את החברה הנכונה לביצוע העבודה. חברת אנא פרויקטים היא בעלת ניסיון ארוך שנים בהתקנת ריצוף אפוקסי לבית ולשטחים תפעוליים ומסחריים גם כן. אם אתם רוצים ליהנות מתוצאות מלוטשות ברמת גימור גבוהה, זו הכתובת שאליה מומלץ לפנות. השירות שאותו תקבלו הוא ללא כל פשרות וכל מטרתו לספק לכל לקוח את שירות מקצועי ואיכותי שיוביל לתוצאות הטובות ביותר. רצפת אפוקסי תשרת אתכם לזמן ארוך אך ורק אם העבודה תעשה בצורה הטובה ביותר. חברת אנא פרויקטים תעניק לכם בדיוק את זה.

אנא פרויקטים - לוגו
ציפוי אפוקסי לרצפה
תוכן עניינים
רצפת אפוקסי
דילוג לתוכן