ציפוי אפוקסי לחניונים

חיפוי וציפוי אפוקסי לחניונים

החניון עשוי הבטון ידע ימים טובים יותר. כעת, השכבה העליונה שלו מתחילה להתקלף והוא אינו נראה טוב. מה הפתרון המושלם? ציפוי באמצעות צבע המבוסס על חומר טבעי ומונע החלקה ושריטות, שנראה נהדר ואפשר להשתמש בו בכול חניון.

אצלנו, תוכלו למצוא את בעלי המקצוע המובילים לצביעת אפוקסי. חברת א.נ.א. פרויקטים מתמחה מזה שנים בתחום זה, והפכה אין־ספור חניונים למחזה מרהיב עיניים עם צבע מבריק שנראה חדש תמיד.

מה הם היתרונות של אפוקסי בחניון?

תנועת כלי־הרכב בחניון אינה פוסקת לאורך היום. לכן, צבע רגיל המתאים לבטון אינו מחזיק מעמד לאורך זמן. לעומת זאת רצפת אפוקסי לחניונים היא עמידה בתנאים של משקל, תנועה שוטפת, חיכוך, מזג־אוויר ועוד. בנוסף, לרצפה זו יש מקדם חיכוך גבוה המבטיח תנועה נוחה גם כאשר הרצפה רטובה מאוד. ניתן להשתמש בסוג המכונה "אנטי־סליפ", וליהנות מחניון בטיחותי להפליא.

יתרון נוסף שיש להוספת ציפוי אפוקסי לחניון הוא יכולת האיטום של החומר. אם אתם רוצים למנוע מנוזלים לעבור בין הקומות ולפגוע בחוזקו של הבניין, זהו החומר המתאים ביותר עבורכם.

מעבר לכך, יש בעלי חניונים המעדיפים להשאיר את הצבע הקיים או להישאר עם אספלט ובטון, עבורם ניתן להשתמש עם ציפוי אפוקסי לחניונים רק כדי לסמן חצים ונתיבים בתוך החניון.

שירות מהיר ומסור במחיר המתאים לכל כיס

אנו מתמחים בכול פרויקט הקשור להוספת ציפוי אפוקסי לבטון ויכולים להוסיף את הציפוי לרצפה של החניון ושל המסדרונות המובילים אליו. ניתן לבחור את הצבע מבין מגוון אפשרויות, כדי להתאימו לעיצוב החלל וסט הצבעים השולט בו.

בא.נ.א. פרויקטים תזכו לשירות מסור, לייעוץ מקצועי ולפתרון המתאים ביותר למבנה שלכם. אנו יודעים להתאים את הציפוי הנכון לכול אחד מהחללים ולייעץ בדבר הסימון על גבי האפוקסי. למשל, תוכלו לסמן בצורה ברורה אזור חנייה לנכים בצבע כחול, אזור לחנייה עם עגלות ילדים בצבע ורוד, חנייה של עובדים או מנהלים בצבע אחר, ומתחם שבו אסור לחנות באדום. התייעצו עימנו וגלו איך החניון שלכם יכול להשתדרג בתוך מספר ימים.

כאשר אתם משתמשים בצבעי אפוקסי בחניון, אתם מקלים על הנוהגים בו לראות את הנתיבים השונים, את סימוני החנייה ואת מעברי החצייה. למעשה, הצבע הופך את החניון לבטוח הרבה יותר. ניתן גם לסמן על גבי הרצפה תמרורים שונים ואזהרות, כמו: תמרור עצור, מתן זכות קדימה או אין־כניסה.

צוות העובדים המיומן שלנו מסמן יחד איתכם את התוכנית לצביעת החניון על פי העדפותיכם, ולאחר מכן דואג לצביעה כללית של החניון או סימון האזורים הנדרשים בדיוק מרבי. אנו מקפידים על עבודה נקייה ויסודית שמתאימה לסטנדרטים הגבוהים של המבנה שאת רצפתו אנו צובעים. אם אהבתם את רצפת האפוקסי בחניון, גלו איך נוכל לשדרג חללים נוספים בבניין עבורכם באמצעות אפוקסי.

צרו עימנו עוד היום ושמעו על פתרונות הצבע המהפכניים שלנו לחניונים.

אנחנו חברת א.נ.א פרויקטים נותנת שירותים בתחום ריצוף וציפוי אפוקסי, צביעה, מיקרוטופינג, הכנות לאפוקסי ומלווה את לקוחותיה משלב התכנון ועד לקבלת התוצאה הסופית הטובה ביותר למבנה ולבקשת הלקוח. עבודות אפוקסי דורשות ניסיון רב, מקצוענות ונכונות להשיג את התוצאה המושלמת.

אנא פרויקטים - לוגו
ציפוי אפוקסי לרצפה
ציפוי אפוקסי לחניונים
תוכן עניינים
רצפת אפוקסי
דילוג לתוכן