ציפוי אפוקסי למפעלים

ציפוי אפוקסי לרצפת מפעלים

עבודה במפעלים דורשת שמירה יתרה על בטיחות, זאת בשל השימוש במכונות כבדות ולעיתים גם חומרים מסוכנים. ציפוי רצפת המפעל באפוקסי מספקת למפעלים את הבטיחות הדרושה, הודות לתכונות הייחודיות שיש לחומר זה. רצפת האפוקסי לא מגנה רק על העובדים בלבד, אלא גם על הרצפה מפני פגיעות ונזקים. הנה כל הסיבות שבגללן אפוקסי הוא החומר המושלם עבור הרצפות במפעלים.

על בטיחות אסור להתפשר

ישנן מספר תכונות שרצפת אפוקסי טומנת בחובה המסייעות להגברת הבטיחות במפעלים. ראשית כל, רצפת אפוקסי מונעת החלקות הודות להתנגדות שהיא מספקת. כך, תוכלו לדעת בכל עת שעובדי המפעל אינם מועדים לנפילות ופציעות. כמו כן, כאשר מצפים רצפת בטון באפוקסי, מחליקים למעשה כל חריץ או שקע ברצפה. כך מתקבל משטח חלק לחלוטין שבו אין כל אפשרות להיתקל בפגמים ולמעוד. יתרון נוסף של האפוקסי זה שהוא גורם לרצפה להיות בהירה וברורה יותר לעין, כך משתפרת נראות החלל כולו והעובדים יכולים לחזות בכל מה שעומד בפניהם בשטח.

עמידות משתלמת

הרצפה במפעלים חשופה למשקלים כבדים, חומרים כימיים שונים ותנועה של ציוד מגוון. כל הגורמים הללו עשויים לגרום לנזקים ברצפה, שכפי שהזכרנו קודם לכן מהווים סכנה לבטיחות העובדים. ציפוי אפוקסי הוא עמיד כל כך שהרצפה חסינה בפני חבלה, שפשופים או סדקים. כך הרצפה נשארת כפי שהייתה גם ברמה האסתטית וגם ברמה הבטיחותית. משמעות הדבר היא שרצפת האפוקסי היא השקעה משתלמת במיוחד עבור מפעלים, שכן מספיקה התקנה אחת בלבד ואין צורך לשוב ולתקן פעם אחר פעם נזקים ברצפה. בעוד שרצפת הבטון במפעלים מאבדת מאיכותה עם הזמן, רצפת האפוקסי נשארת עמידה ברמה גבוהה במיוחד.

בנוסף, במפעלים עשויים להיות תנאים יוצאי דופן כמו לחות גבוהה או טמפרטורה קיצונית לכאן או לכאן. האפוקסי עמיד מאוד גם לתנאים שכאלה והוא אינו מגיב להם על ידי שינוי צורה. למעשה, רצפה זו חסינה אפילו בפני שריפות, דבר שיכול לסייע במניעת התפשטות האש.

ניקיון ללא מאמץ

במפעלים ישנה חשיבות גדולה מאוד לניקיון, שכן לכלוך יכול לפגום במרכיבים השונים שבהם משתמשים בעבודה. כמו כן, סביבה נקייה אינה נעימה לעובדי המפעל והיא יכולה אפילו להשפיע על איכות העבודה והמוטיבציה של הצוות. את רצפת האפוקסי ניתן לנקות ביעילות מדהימה משום שהיא עמידה לניקוי בלחצים גבוהים או בקיטור. משמעות הדבר היא שלא יהיה צורך להשבית אזורים שלמים במפעל לניקיונות ארוכים. כמו כן הניקיון עצמו יהיה טוב יותר מאחר וישנה האפשרות לעשות שימוש בכלי ניקוי עוצמתיים.

הסביבה משפיעה על אווירת העבודה

אנו נוהגים לדמיין מפעלים כמקומות קרים למראה, ללא עיצוב מובחן או מעניין. עם רצפת האפוקסי ניתן ליצור עיצובים רבים בצבעים שונים ומלאי חיים. לאווירה בסביבת העבודה יש השפעה מכרעת על מצב הרוח של העובדים והמסירות שלהם למקום. האפוקסי מאפשר יצירת חלל עבודה נעים ושמח מבלי להתפשר על בטיחות. כך תוכלו להבטיח שכל יום עבודה יעבור באווירה חיובית ומלאת מוטיבציה.

שכבת אפוקסי למפעלים

ציפוי רצפת המפעל בשכבת אפוקסי חייב להיעשות בצורה יעילה ומקצועית. חברת אנא פרויקטים מתמחה בעבודות אלה כבר למעלה משני עשורים עם ניסיון שאין לו תחליף. מי שמעוניין לקבל תוצאות איכותיות בזמן יעיל שלא יפגע בשגרת העבודה במפעל, ירצה לשכור את השירותים של חברה כמו אנא פרויקטים. החברה מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי, ליווי וייעוץ לכל אורך הדרך. מרגע הפנייה לחברה ועד סיום העבודה תמיד תהיה לכם כתובת זמינה לפנות אליה. רצפת האפוקסי תכניס חיים חדשים למפעל ותשמור על כולם בטוחים ומרוצים.

אנא פרויקטים - לוגו
ציפוי אפוקסי לרצפה
ציפוי אפוקסי למפעלים
תוכן עניינים
רצפת אפוקסי
דילוג לתוכן