רצפות אפוקסי

עמיד – פרקטי – יעיל – אסתטי

בחירת הריצוף תמיד מלווה בהתלבטות בין פרקטיות לבין ערך אסתטי. וכעת, עם רצפות אפוקסי חדישות, אתה יכול ליהנות מכל העולמות!  אנחנו לרשותך בכל הקשור לתכנון והתקנת רצפות אפוקסי בטיחותיות, דקורטיביות ועמידות – בהתאמה אישית לצרכיך  ולמגוון סוגי נכסים מסחריים, תעשייתיים ופרטיים.

כל היתרונות ברצפת אפוקסי אחת

ישנן המון יתרונות בריצוף אפוקסי לעיצוב הבית או העסק:

קל לתחזוקה
למפעלים, מרחבים תפעוליים, מחסנים או לריצוף גגות ומרחבים בבית, רצפות אפוקסי יצוקות מבטיחות לך הרבה פחות דאגות. הציפוי החלק והעמיד מאפשר לנקות את הרצפה בקלות, ללא צורך בפעולות תחזוקה מורכבות.

אפשרויות אסתטיות מגוונות
האפוקסי מאפשר שלל אפשרויות עיצוב באמצעות יציקה. צבעי רצפות אפוקסי הם מגוונים מאוד ואפשר להתאימם באופן אישי למגוון רחב של מטרות. על אף הגימור המבריק, מדובר באחד החומרים הבטוחים ביותר – שהנו בעל מקדם חיכוך גבוה המונע החלקה.

עמיד במיוחד
האפוקסי הנו בעל שיעור השחיקה הנמוך במיוחד, יוצר משטחי רצפה שיוכלו לעמוד בתנועה ערה, מה שהופך אותו לאופטימלי לשימוש גם במרחבים ציבוריים ואפילו לתנועת רכבים כבדים. החומר העמיד שומר על נראות טובה גם בעת חשיפה לטווח רחב של טמפרטורות וחומרים קורוסיביים.

מחיר משתלם
על אף עמידותו הרבה והאפשרויות העיצוביות שלו, מחיר רצפות אפוקסי הוא משתלם למדי, במיוחד בראייה ארוכת טווח. כך ניתן לתכנן וליישם רצפות איכותיות ובעלות מראה הנשמר לאורך זמן, עם עיצוב בהתאמה אישית ובמחיר משתלם.

דילוג לתוכן